Zelena ekipa u akciji!

lip 6, 2025 | Naslovnica

U petak, 6. lipnja, dan nakon Svjetskog dana zaštite okoliša, održano je jedanaesto po redu izdanje eko kviza “Ne dvoji nego smeće odvoji”, u organizaciji Gradskog komunalnog poduzeća Pre-kom d.o.o. iz Preloga.

U kvizu je sudjelovalo deset škola, a boje naše škole s ponosom su branili učenici Tonka Križaj, Dora Mikec i Marsel Švenda, pod vodstvom mentorice Viktorije Mije Jepure.

Ponosni smo na naš eko-trio i njihovu mentoricu što su dostojno predstavili školu i dali svoj doprinos promicanju važnih poruka o zaštiti okoliša.

Pročitajte još

Skip to content