> Nastava
Nastava

Novi broj školskog časopisa "Draško"

Autor: Natalija Benko Mustač, 6. 2. 2014.

Ovih dana u prodaji je najnoviji broj popularnog školskog časopisa „Draško“. I ovaj put novinarska ekipa pod vodstvom učiteljice Ivane Beti, odradila je odličan posao i svima koji smo s nestrpljenjem čekali novu uspješnicu, ispunila sva očekivanja. Svaki važniji događaj koji se tijekom godine odvijao u školi pomno je zabilježen i popraćen detaljnim izvještajem, fotografijama i duhovitim komentarima. U novom broju možete naći popis svih natjecanja, smotri i nagrada koje su osvojili naši učenici, humanitarne i volonterske akcije koje su se odvijale tijekom godine, kvalitetne projekte, školske izlete, prigodne radionice, sportska druženja, šaljive intervjue, razredne fotografije, literarne uratke...

Velika novost u ovom broju je priložena zbirka pjesma pod nazivom „Pjesmarica bake Marije“. Autorica dirljivih stihova je baka Marija Kvakan iz Draškovca kojoj je objavom njene zbirke ispunjena životna želja. Učenici naše škole zaslužni su pak za odlične ilustracije u knjizi. Ovaj obogaćen broj Draška svakako će izmamiti osmijeh na lice svakog čitatelja.

Fotoaparatom smo zabilježili prvog u nizu mnogih zadovoljnih kupaca koji su jedva dočekali svoj primjerak. Učiteljici čestitamo na brzopoteznoj reakciji!

Za kraj vam donosimo vijest koju smo upravo primili: školski časopis "Draško" predložen je za državni LiDraNo! Čestitamo novinarskoj skupini, urednici Pauli Petrić i mentorici Ivani Beti.

Školski obroci svima

Jelovnik za rujan